1 / 3
Kukja vo Prilep
1 €
25.06.2022 12:59

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2013

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten list.
Cena po dogovor
Informacii na 070 628 808-Dusan

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

gorge
Потврден огласувач
078 666 020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам