1 / 12
SE IZDAVA POD KIRIJA DELOVEN PROSTOR
По Договор
06.04.2021 00:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

200 m²

Греење:

Друго

Се издава под кирија деловен простор, во строгиот центар на градот, на адреса Орде Тутески бр 14, зад бизнис центарот, наспроти Калипсо. Просторот е голем 100м2 затворен дел и нешто помалку од 100м2 отворен дел (летна бавча). Има 2 WC. Цена по договор, вреди да се види.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Gorica
Orde Tuteski 14
Потврден огласувач
070885884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам