1 / 2
kuka.kujca.
45.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 19:39

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1820

Година на реновирање:

1920

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

kire gavriloski 35

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
075669988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам