1 / 4
Radio za vo kola pioneer org tel 078-234-020
3.000 МКД
28.11.2022 22:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

E

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам