1 / 3
Машина за шиење
2.000 МКД
Цената не е фиксна
06.12.2022 08:29

Аеродром / Скопје

Продавам поволна машина за шиење во исправна состојба,може да се користи и на струја.
Повеќе инфо на 070952317 Војче.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Војче
Потврден огласувач
070952317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам