1 / 4
Se prodava solo kamionce Scania
1 €
Цената не е фиксна
12.04.2021 10:59

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava solo kamionce Scania proizvedena 2002god vo odlicna vozna sostojba registrirana do 11.2021. Nosivost okolu 10tona za poveke informacii na 070 238 114 Angel

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Irena- Trejd
Потврден огласувач
070238114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам