1 / 6
Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov
1 €
12.04.2021 21:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8015 m²

Se prodava lokacija za magacin. 8015m2.Za hala, magacin, fabrika, pogon, fotovoltaicna centrala. Lokacijata se naoga prema Veshtacko Ezero.Struja ima. Dalnovod vo blizina. Trafostanici od drugata strana na patot(regionalen). Edinstven sopstvenik.So Cist Imoten List.So vlez vo NATO-Bezbednosna Zona.Cena pod odgovor.Kontakt lice-072650296 0038972650296 Alek

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
072650296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам