1 / 10
VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI 100 KW 2008 Godina
9.500 €
25.08.2022 13:00

Штип / Штип

ЦЕНА:9500 + ДДВ
МАРКА: VOLKSWAGEN
МОДЕЛ: CRAFTER 2.5 TDI MAXI
ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА: 2008 година
ПОМИНАТО:151000 КМ
ЗАФАТНИНА: 2461 CM3
СИЛА НА МОТОР: 100 KW-136 KS
МЕНУВАЧ: РАЧЕН
ГОРИВО: DIZEL
DIMENZII NA TOVAREN DEL
ДОЛЖИНА: 430 CM,ШИРИНА: 175 CM,ВИСИНА: 195 CM
НОСИВОСТ: 1301 KG
☎ 070722077

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам