1 / 12
Ormar za konduri
3.100 МКД
3.900 МКД
26.11.2022 12:34

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od Bela iverka ednoredni
Ima poveke modeli
Masa 90*90*45 1999 den

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078301291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам