1 / 1
Se prodava GYGABITE GTX-1070 XTREME GAMING
28.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 20:23

Куманово / Куманово

Se prodava GYGABITE GTX-1070 XTREME GAMING vo besprekorna sostojba,malku koristena.Cena 38000 den

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

venco
Потврден огласувач
072262910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам