Kupuvam Se bara plac ili kukja
По Договор
01.06.2021 01:44

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se bara plac ili kukja za kupuvanje vo okolinata na Kriva Palanka.
Ako nekoj prodava neka me kontaktira 070 714 475

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Emilija
Потврден огласувач
078293060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам