1 / 12
Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaici
1 €
16.04.2021 08:23

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaicna centrala.Vo Industriska Zona. Prema Krushevo. Vo blizina fabrika na MICROSAM Samakoski, nasproti lokacija hala, podolu fabrika.Struja ima, tehnika voda, izlez na glaven pat. Cena po dogovor. Lice za kontakt-071242611 Ilija,076839130 Miroslav, 075988500 Sonje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
072650296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам