1 / 12
Masi od masivno drvo,epoksidna smola i metalni nogarki
1 МКД
21.03.2023 07:28

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Masi od masivno drvo,epoksidna smolabi metalni nogarki
Orev,hrast,bagrem,cam

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
77615227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам