1 / 3
Комплет чаши за вино
250 МКД
06.07.2022 23:52

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат 3 комплети чаши за вино.
Цена за 1 комплет од четири чаши е 250 ден.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Sandra
Потврден огласувач
075512796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам