Kupuvam niva
15 €
Цената е фиксна
18.04.2021 09:39

Прилеп / Прилеп

Ponudete zemjodelsko obrabotlivo zemjiste vo mesnosta karakas so reani ceni

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Kirshan
Потврден огласувач
076713418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам