1 / 2
Sokovnik ST J700-S 700W
2.000 МКД
Цената е фиксна
10.08.2022 23:19

Прилеп / Прилеп

Se prodava sokovnik st nov samo ednas upotreben i tolku taka stoj

Категорија: Останато

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
075697228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам