1 / 12
Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov
1 €
22.04.2021 18:38

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktivna lokacija od 10.000m2.Idealno za gradba na hala, fabrika, pogon, fotovoltaicna centrala, fabrika za prerabotka na maslo od kanabis.Cist Imoten List. Lokacijata se naoga vo Industriska Zona.Pator od Prilep za Krushevo.Nad ovaa LOKACIJA-MICROSAM, Nasproti lokacijata-vo Izgradba nov objekt,(hala), pod lokacija Fabrika za Paneli i konstrukcii. Cena-fleksibilna. KONTAKT-072650296 Alek, 075969300 Dime,071242 611 Ilija, 075960460 Miroslav

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
072650296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам