1 / 10
Opel Corsa 1.3 eco flex 2010
4.500 €
23.04.2021 13:14

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven e servis i promena na ulje i filtri. Smeneta e korpa i lamela. Registrirana do 09.2021 godina. Kilometrite se realni :)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076345361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам