1 / 4
Anatomski Vloski
299 МКД
28.09.2022 14:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Анатомски влошки за обувки со должина од 28 см, кои се вклопуваат на ѓонот на чевелот и нудат лесно и удобно одење. Одлична влошка за сите намени што ќе ја подобри удобноста, управувањето со влагата и контролата на мирисот на вашите обувки.

✔ Мека, пријатна апсорпција на удар, погодна за спортски чевли.
✔ Прилагодливи според должината на вашето стапало.
✔ Пол: Унисекс, дизајнирани за жени и мажи.
✔ Овозможува дополнителна поддршка на петицата и основата на стапалото, дополнително амортизирање во петицата за максимален ефект.
✔ Одлично за џогирање, трчање, качување, кошарка, фудбал, возење велосипед, голф, тенис итн.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stegac za Zglobovi

199 МКД

Osiguraci 350 - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам