1 / 5
Video camera DVCAM Sony DSR-250P
1 €
31.10.2022 19:37

Куманово / Куманово

Ja prodavam video camerata so dv kaseti za snimanje vo odlicna kondicija
Model:Sony DSR-250P.
Cena ke vi ja saopstam po telefon ili poraka

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Rami
Потврден огласувач
070449206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам