1 / 9
Villa Manteo
1 €
28.04.2021 22:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Vilata Manteo e kompletno nova villa i raspolaga so 8 moderno uredeni sobi so francuski krevet(hotelski).
Vilata se naoga na samo 50 metri od samoto ezero .
Za poveke informaciimozete da se javite na: 075491149-Vasko /070394740 Marina
Facebook: Villa Manteo

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

manteo
vasil stefoski 38
Потврден огласувач
075491149/070394740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам