1 / 6
Audi A3 2007 1.6 i Sportback 8PA Benzin / Plin Ауди А3
6.500 €
Цената не е фиксна
31.03.2023 13:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава
Audi A3 Sportback (8PA)
Ауди А3 2007 со 5 врати
1.6i 75 kw / 102 ks
А тест плин STAG
Сервисирано
Регистрирано
Не увезувано
Алуминиумски бандаши 16 ки со нови зимски гуми дебика 2021год.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070686834
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам