Продавам вископлодно земјиште
1 €
09.05.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земја А класа,во село Црнилиште-Прилеп
Цена по договор.
Тел.072-302-066

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran Naumovski
Потврден огласувач
78299348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам