1 / 4
Теписи
5.000 МКД
29.08.2022 18:32

Охрид / Охрид

Се продаваат два теписи со реси,користени многу ретко,скоро нови, состојба 9/10
Може да се видат во секое време!
Голем тепих димензии д.230*157ш. - 3000ден.
Помал тепих димензии д.175*120ш. - 2000ден.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076532144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам