1 / 10
Ladilnik Krone 2005
1 €
11.01.2023 20:05

Прилеп / Прилеп

Prodavam ladnacha KRONE 2005g dvozonski rezim na ladenje
Gumi 6 novi Good Year
Registrirana do 05.2023
Za poveke info na tel
Cena 10.000e

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

schmitz
Потврден огласувач
070871584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам