1 / 2
Куќа во населба Вишне
21.000 €
Цената не е фиксна
19.07.2022 20:48

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1955

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Црвени Стени 14

Се продава куќа во непосредна близина на О.У.Кире Гаврилоски, куќата располага со 2* спални соби, дневна соба со кујна, салон и купатило.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
38972222575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам