1 / 9
Најдобра понуда на IPTV (топ цена)
4.500 МКД
02.03.2023 18:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

3 месеци- 1.500 денари
6 месеци- 2.500 денари
12 месеци- 4.500 денари
Преку 5.000 канали од цел свет.
Квалитет на слика, 4К, Full HD!!!
Германија, Америка, Србија, Хрватска, Македонија, Албанија.
Сериозен тим кој се грижи за квалитетот на телевизијата, достапни за помош секогаш на Viber/Whatsapp.
Листата може да се гледа на сите уреди:
MAG, Smart TV, Android Box, Dreambox!

Контакт само на Whatsapp/Viber: +38974209299
Бесплатен тест 24 часа. Побарај и увери се зошто сме најдобри веќе 4 години на пазарот!!

Можност за соработка и отварање на панел за работа. За подетално, пишете ни!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

ITV MKD
Потврден огласувач
074 209 299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам