1 / 12
Toopansko Pole stan 90m2 na 5/8
60.000 €
11.05.2021 13:22

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

T . Pole

Toopansko Pole se prodava trosoben stan 90m2 na 5kat/8 so parno i lift.
Cena 60.000€
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

AVTOKOMANDA kaj pazarce 48m2 star

31000 €

KARPOS 3 trosoben renoviram na 9-ti kat

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам