1 / 12
HYUNDAI IX 35 2.0 CRDI 4X4 2012 GOD. NEUVEZENA
11.200 €
12.05.2021 13:00

Аеродром / Скопје

Марка:

Hyundai

Модел:

ix35

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2012 GODINA
4 X 4 ILI AWD
2.000 CM3 - 136 KS
6 BRZINI
107.000 KM ORIGINALNI (PROVERETE VO HYUNDAI MAKEDONIJA)
KUPEN I SERVISIRAN VO HYUNDAI MAKEDONIJA DO POSLEDEN KILOMETAR
REGISTRIRAN DO 31.12.2021 GODINA
PERFEKTNA SOSTOJBA
FUL OPREMA
VOZILOTO IMA 4 LETNI I
4 ZIMSKI GUMI
POTROSUVACKA 7 LITRA / 100 KM

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам