1 / 2
Nikon D750
300 €
Цената е фиксна
27.04.2021 18:33

Чучер Сандево / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:
Сосема нов, оригинален автентичен, оригинален производ; Никогаш не користено, не обновено, запечатено во оригиналното пакување
1 - 3 години меѓународна гаранција
60 дена политика за враќање
Дојдете со комплетни додатоци (Оригинална кутија за пакување)
Апсолутно нов (оригинален производител)

Доколку сте заинтересирани за нашите производи и достава до вашата домашна адреса, ве молиме контактирајте не преку

WhatsApp: +12343010493

shopritelt@gmail.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Alexander
Потврден огласувач
12343010493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам