1 / 4
Drzac za ocila /Држач за очила во кола
200 МКД
17.01.2023 21:34

Прилеп / Прилеп

Практичен додаток за во кола.
Вашите очила секогаш на дофат а сепак на безбедно место и заштитени од гребаници.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Q10
Потврден огласувач
071595840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам