1 / 7
Nisan mikra
По Договор
26.09.2022 06:24

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Micra

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Nisan mikra ...1992 god neregistrirana.....ispravna vozna sostojba..
Tel. za kontakt...071 502 455.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070380747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам