1 / 1
Dell PowerEdge 1950
200 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 01:58

Куманово / Куманово

Prodavam Dell PowerEdge 1950 Server so
2x SAS HDD
12GB ECC RAM
CPU(s) 2 x Intel(R) Xeon(R) CPU E5430 @ 2.66GHz (2 Sockets)

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Се продава од:

Zoran Jovanovski
tode dumba
Потврден огласувач
070236587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам