1 / 12
SEAT IBIZA - 1.4 TDI - 2008 - 4L - 100 km - A.C. AVTO ALEX
4.400 €
12.05.2021 08:41

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT IBIZA 1.4 TDI - 08 - PERFEKTEN

PERFEKTEN AVTOMOBIL

* 59 KW - 80 KS

- 163.000 REALNI KILOMETRI
* SERVISNA KNISHKA

- OD OPREMA POSEDUVA :

* ELEKTRONIKA NA PROZORI
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA
* ABS
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
* BOARD KOMPJUTER
* AIRBAGS

- ZIMNI GUMI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

info: Tose
070/354/113
078/550 / 642

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX

5280 €

FIAT GRANDE PUNTO -2007- 1.3 MJET- A.C. AVTO ALEX

3180 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам