1 / 1
VOLVO FH 380
1 €
08.01.2022 13:45

Прилеп / Прилеп

Se prodava VOLVO 380 KS 97 ne reg KIPER sistem blokaza vebasto..vozna sostojba solidni gumi.mejnacot ne vleguva vo prva brzina druga mana nema
2800 evra fiksno

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078405633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам