1 / 4
Продавам столарска фреза и шлајферица
800 €
02.05.2021 21:09

Сопиште / Скопје

Продавам столарска фреза и трачна шлајферица, германско производство. Цената на фрезата е 1900 евра, шлајферицата е 800 евра.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
075276247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам