1 / 3
Hitno Peugeot 206 UVOZ OD CH
3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2021 22:02

Богданци / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

UVOZ OD CH 🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rajna
Потврден огласувач
076713719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам