1 / 7
Продавам стан во Расадник
1.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2021 22:03

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Христо Татарчев 47

се продава 3 собен стан во Расадник 78м2, во зграда на Бортас на прв спрат од 7 (вселен 2008) со една тераса и помал заграден балкон, ориентација југоисток.
Голема и просторна дневна со трпезарија и две соби, спална и детска.
Купатилото е комплетно реновирано во јули 2020, со променета електрична и водоводна инсталација, Мarazzi керамика и вградено подно греење.
Има 3 вградени плакари, нови радијатори, се продава полунаместен

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Laze Tripkov
Hristo Tatrcev 47i 3/3
Потврден огласувач
071311097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам