1 / 6
Iphone 6S silver 16GB neverlock
100 €
31.01.2022 19:33

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

6S

Боја:

Silver

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Iphone 6s silver 16gb neverlock.
Телефонот е целосно зачуван, прв сопственик, во одлична состојба, работи на сите оператори. Заедно со телефонот оди заштитна маска и полнач.
Цена: 100evra
Телефон за контакт: 078/286-008

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
078298855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам