1 / 2
PRODAVAM 3 NOVI STANOVI 1- 48m2, 2-76m2
1 €
Цената не е фиксна
03.06.2021 15:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

CAIR

SHITEN 3 BANESA TE REJA ne CAIR,
1 banes 2 dhomeshe 48m2, 4 kat
1 banes 3 dhomeshe 76m3 , 3 kat
1 banes 3 dhomeshe 76m2, 8 kat

PRODAVAM 3 NOVI STANOVI vo CAIR, se naogaat na odlicno mesto vo Cair, raspolozlivi kvadraturi na stanovi se slednive:
2-sobni:
48 m2 stan so edna terasa, 4 kat
3-sobni:
76 m2 stan so edna terasa, 3 kat
76 m2 stan so edna terasa, 8 kat

PER ME SHUME INFORMATA LAJMROHUNI 075/225-916
POVEKE INFORMACII NA 075/225-916

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Duli
Потврден огласувач
075225916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам