1 / 1
Се продаваат 2 ниви/плацеви
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2022 11:10

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

9367 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат 2 ниви/плацеви кои се наоѓаат на КП 2540 и КП 2297 во КО Глуво Бразда во Општина Чучер-Сандево. Се наоѓаат од горната страна на спортскиот аеродром Стенковец. КП 2540 е со површина од 9367 м2, КП 2297 е со површина од 3723 м2. Цената има простор за договор на лице место. Идеални за фотоволтаици поради инфраструктура.
https://maps.app.goo.gl/VtS3bsPEeyHfo8Lx6
https://maps.app.goo.gl/c6MQ6EFTu9vsaNAg6

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071330240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам