Kamion
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.05.2021 17:09

Прилеп / Прилеп

Se prodava vo odlicna sostojba,renoviran
Momentalno vozi niz Evropa

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dobrica Trajkoska
Потврден огласувач
38975271503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам