1 / 12
Продажба на секаков вид на палет ЕВРО И ОБИЧНИ сите димензии
По Договор
17.05.2022 19:04

Прилеп / Прилеп

Продаваме секаков вид на дрвени и ЕВРО (EPAL, WIC, EUR) и ОБИЧНИ палети имаме во сите димензии 120х80, 100х80, 110х100, 100х100 и други прва и втора класа по екстра цени ☎️070/488-968☎️ , ☎️070/208-567☎️

Категорија: Останато

Се продава од:

Xxxx
Krusevo
Потврден огласувач
070 208 567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам