1 / 2
TP-LINK 300Mbs TL-WR841N Ruter/Рутер
600 МКД
24.11.2022 20:59

Скопје Центар / Скопје

Се продава Wireless N Router TP-LINK 300Mbs Model: TL-WR841N. Работи перфектно, користен само во викендичка. Следува со кабел и полнач.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам