1 / 2
1213
2.700 €
Цената е фиксна
11.05.2021 09:14

Прилеп / Прилеп

se prodava 1213 vo ispravna sostojba ne e registriran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

SASO
Потврден огласувач
078353868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам