1 / 3
iPhone ... zastitno staklo ... usb kabel ... slusalki
По Договор
31.05.2022 19:34

Штип / Штип

Za iPhone se prodava:

-Zastitno satklo za modelite 6/6s7/8 PLUS 1.000den

-Zastitno staklo za modelite 5/5s 500den

-USB Lighting kabel 2m Energizer 1.000den

-Slusalki od iPhone originalni

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам