1 / 4
Се продава нов Samsung Galaxy A32
18.000 МКД
21.05.2021 10:27

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A32

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Телефонот е нов, неотпакуван. со гаранција

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Lux One Dooel
Потврден огласувач
076258900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам