1 / 6
Drzaci za display Hp G6 (sarki -baglami)
1 €
28.12.2022 08:57

Куманово / Куманово

Se prodavaat novi neupotrebuvani drzaci za lcd display za HP 250 G6 ,255 G6,256,258 G6 , TPN C129 ,TPN C130 . Drzacite (baglamite) nitu ednas ne se mesteni ,bidejci e vece prodaden laptopot .Kon na 077 640908 viber 078826005

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

xxxxxx
Потврден огласувач
071376....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам