1 / 1
Транспортер за миленици /Trabsportbox Nomad XXL
8.000 МКД
Цената е фиксна
03.09.2022 14:35

Прилеп / Прилеп

Нов воопшто неупотрбуван транспортер за кучиња со следните димензии 100x67x80cm до 50кг XXL -со колца, рачка и хранилка од познатата фирма Фламинго - Белгија. ИСТИОТ Е ПЛАТЕН 12 000 ден... Во прилог слика од транспортерот.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078395933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам