1 / 12
MOTORCYCLE TRANSPORT Yamaha Honda Kawasaki BMW KTM
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 15:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2010

Модел:

Star

Transport na motorcikli skuteri i ATV vo gradot, niz drzavata, i nadvor od mk.
-Se iznajmuva prikolka za transport na motori registrirana koja se upravuva so B kategorija.

sledi go iinkot od facebook stranata.

https://www.facebook.com/mototransportmk/

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072308491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам